رویداد استارت‌آپ گردشگری

۲۲ الی ۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۷ در اصفهان برگزار گردید.

 

رویداد استارت آپ گردشگری اصفهان با حمایت اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان در تاریخ ۲۲ الی ۲۴ مرداد ماه در هشت محور معرفی جاذبه‌ها و محصولات گردشگری، خدمات بهداشتی و رفاهی، خدمات بانکی و بیمه‌ای، خدمات اطلاع رسانی، خدمات الکترونیک، خدمات پذیرایی، اسکان و اقامت، حمل و نقل و توسط شرکت تشریفات مهمان ایرانی برگزار گردید.

روز اول

روز اول رویداد استارت آپ گردشگری اصفهان در هتل پیروزی و از ساعت ۱۶ الی ۲۰ برگزار شد و توضیحاتی در مورد رویداد استارت آپ و نحوه برگزاری داده شد. سپس به همه شرکت کنندگان زمانی اختصاص یافت و افراد به بیان ایده های خود پرداختند.

روز دوم

دومین روز رویداد در هتل سپاهان از ساعت ۹ صبح آغاز شد و همه افراد با توجه به ایده مورد علاقه خود در یک تیم قرار گرفته و با حضور منتور های استارت آپ به بررسی و پردازش ایده پرداختند که تا ساعت ۱۹ به طول انجامید.

روز سوم

روز آخر این رویداد نیز در هتل پیروزی و از ۹ صبح آغاز شد و با تکمیل ایده ها، همه تیم ها فایلی برای ارائه ایده کامل شده خود به داوران ارائه کردند و با بررسی ایده ها توسط هیئت علمی و داوران ایده های منتخب در این استارت آپ مشخص شده و طی مراسم اختتامیه به همه شرکت کنندگان اعلام شد.

گزارش تصویری برنامه

حامیان برنامه