خدمات ما به شما

در بخش تحقیقات بازاریابی، اهداف میهمان از سفر یا حضور در رویداد را دریافت و توسط تیم کارشناسی تحقیقات بازار خود، مورد بررسی قرار می دهیم و برای پیشبرد بهتر، مخاطبین هدف را از بانک های اطلاعاتی موجود ، جداسازی و اطلاع رسانی می نماییم تا مخاطبین هدف برای میزبانی هر چه بهتر و بهره وری جلسات و نشست ها حضور نمایند.

به کمک تحقیقات بازاریابی، کارفرما می تواند قبل از سفر و یا حضور میهمانان، اطلاعات جمع آوری شده از اعضاء و برنامه های رویداد را به میهمانان داده و اگر لازم است میهمان اطلاعات تخصصی تری را برای ارائه یا مذاکره بهتر به همراه بیاورد، به راحتی در جریان قرار گیرند.

برای بهره وری بهتر جلسات و نشست ها با جمع آوری اطلاعات میهمان و اهداف سفر یا نشست، تیم کارشناسی شرکت Persian Guest با بررسی فرصت های مذاکره ای موجود در قالبی حرفه ای به شرکت ها، تجار و بازرگانان ایرانی مشاوره می دهد.

ما میتوانیم با تشکیل دبیرخانه برای رویداد خدماتی از جمله:

۱)پیگیری تشکیل جلسات هماهنگی بین برگزارکنندگان و کمیته های مختلف همایش ، تنظیم صورتجلسات و پیگیری مصوبات.

۲) پایش مداوم روند اقدامات اجرایی مطابق با جداول زمانبندی همایش، پی گیری و اعلام گزارش آن به مدیریت

۳) انجام کلی روند مربوط به پذیرش مقاله ، ارسال مقاله به دبیر علمی همایش و جمع آوری نظرات هیئت داوران با هماهنگی دبیر علمی در رویدادهایی که نیاز به این خدمات دارند.

۴) کسب اطلاع از روند ثبت نام ، آمار ثبت نام کنندگان ، دریافت و جمع آوری فیش بانکی ثبت نام کنندگان. و … را انجام دهیم.

یکی از دغدغه های میزبان برای میهمانان خارجی و مدعوین استان های دیگر مراسلات است که به علت نبودن بستر مناسب یا از برمانه حذف می گردد یا اینکه به درستی و به موقع انجام نمی شود. شرکت Persian Guest در جریان نشست یا سفر با داشتن شرکت حمل و نقل کالا ارسال مراسلات ، تبلیغات ، دعوت نامه ها و تمامی مراسلات را در زمان استاندارد به دست مخاطبین خود می رساند.

با توجه به مسائل و مصائب زیادی که متاسفانه در حمل و نقل داخلی از جمله در فرودگاه های ایران وجود دارد و مکررا باعث ایجاد خلل در برنامه ها می گردد شرکت Persian Guest با داشتن تیمی چابک که تجارب زیادی در کنترل و هماهنگی با فرودگاه ها و شرکت ها و سازمان های مرتبط با حمل و نقل دارد می تواند خدمات خود را در زمینه CIP و VIP فرودگاهی، هماهنگی برای حمل و نقل درون شهری به وسیله اتومبیل های تشریفاتی، اتوبوسVIP، اتوبوس های شرکت واحد، ون تشریفاتی، اتومبیل های معمولی و… ارائه دهد.

تیم تشریفات Persian Guest با  رزرو هتل های متنوع با کیفیت و مراکز اقامتی با توجه به سطح مدعوین و میزان هزینه پیش بینی شده و میزان خدمات عرف در ارائه خدمات هتلینگ نسبت به سطح مهمانان و رویداد میتواند اقامتی همراه با آرامش و  را برای مهمانان رویداد ایجاد نماید.

مشاوره، طراحی و اجرای معماری داخلی سالن های همایش و سمینار از A تا  Z، طراحی و اجرای دکور سالن های رویداد با انواع متریال، ارائه انواع دیتا پرژکتور با قدرت و روشنایی متفاوت، مناسب با فضا، انواع پرده نمایش دوربین مدار بسته جهت نظارت و کنترل محیط سازمان سیستم صدا، تجهیز اتاق فرمان، سیستم کنفرانس

شرکت Persian Guest با تجربه چندین ساله در مدیریت سالن های رویداد و اشراف کامل بر مسائل حساس و مهم از جمله مکان مهمانان ویژه، جایگاه خبرنگاران، مدیریت سخنرانان و سین برنامه، با استفاده از پرسنل آموزش دیده برای مدیریت سالن رویداد، تمامی اتفاقات را مدیریت خواهد کرد.

انجام غرفه آرایی و تجهیز محل برای نمایشگاه با انواع تجهیزات و متریال برای استفاده در موضوعات مختلف.

در این قسمت تیم تبلیغات Persian Guest آماده است با مشاوره و اجرای مدون برنامه های تبلیغاتی شامل تمامی فعالیت ها (تبلیغات تلویزیونی، نمایشگاه، خدمات چاپ، هدایا، سیستم فروش، وب سایت، رسانه های مجازی و هرآنچه مورد نیاز باشد ) با استفاده از برترین اساتید مدیریت و بازاریابی کشور و سرعت و خلاقیت بالای خود در کمترین زمان با طراحی گرافیک پوسته بصری و طراحی و چاپ تمام الزامات برگزاری یک رویداد ملی و بین المللی (بنر، فلکسی، استیکر، شاسی، تابلوهای محیطی و شهری، سی دی و… طراحی و چاپ کتاب، نشریات، کاتالوگ، بروشور و… ) تمامی نیازهای یک رویداد را در سطح عالی برآورده نماید.

همچنین با طراحی سناریو و ایجاد کمپین یا استفاده از راهکارهای جدید تبلیغاتی در موارد مورد نیاز، حداکثر جذب مخاطب و بازخورد تبلیغاتی را ایجاد خواهد کرد.

تیم Persian Guest با وجود یک تیم حفاظت فیزیکی شامل خانم و آقا برای نظم جلسات و کنترل ورود و خروج در رویدادها و نظم مکان بیرونی رویداد را ایجاد و دغدغه های امنیتی یک رویداد را به حداقل خواهد رساند.

در تیم رسانه خدماتی از قبیل برنامه ریزی نشست خبری، تهیه هدایای خبرنگاران و گروه نشست خبری، تولید سناریو برای مهندسی کردن پیام خبرگزاری ها، تیزر تبلیغاتی، پوشش خبری ملی و استانی صدا و سیما، ضبط کل جلسه با سوییچ به صورت همزمان، ارائه خروجی فیلم به مهمانان برنامه بلافاصله بعد از برنامه در یک پک حرفه ای، تهیه مستند به صورت حرفه ای، تهیه کلیپ از کل برنامه، مصاحبه با مهمانان در فرودگاه و پخش در همایش، استقرار تیم تدوین زنده، معرفی سخنرانان به صورت تصویری و تشکیل یک کار گروه خبری برای خوراک خبری با استفاده از جدیدترین تجهیزات روز دنیا برای ثبت رویداد ارائه میشود.

در این بخش ما با ارائه تمامی خدمات مورد نیاز برای برپایی یک رویداد از جمله طراحی سایت با زبان های برنامه نویسی مختلف، پشتیبانی و به روز رسانی سایت، انجام گرافیک سایت، تمامی نیاز های این بخش را پوشش خواهیم داد.

لازمه برپایی رویدادهای بین المللی وجود تیمی منسجم و آموزش دیده برای بررقراری ارتباطی صمیمی  با فرهنگ ها و زبان های مختلف میباشد . در زمان حضور سخنرانان غیر ایرانی مهمترین و کلیدی ترین بخش ترجمه همزمان سخنرانی است که در این راستا Persian Guest با استفاده از اساتید مجرب این فن میزبان را یاری خواهد کرد.

تیم نظر سنجی Persian Guest با تعریف پارامترهای کمی و کیفی برای کارفرما و تبدیل آن به پارامترهای کمی، ارائه منحنی های تحلیلی از رضایتمندی اعضا، سنجش کیفیت محتوای برنامه ها، سنجش سطح رضایت از امکانات و تشریفات، ارزیابی اهداف حضور شرکت کننده قبل از شرکت در جلسه یا سمینار، سنجش میزان برآورده شدن نیازهای شرکت کنندگان در رویداد، بررسی انتقادات و پیشنهادات شرکت کنندگان به صورت علمی، ارائه تحلیل های روانشناسی در رابطه با بهتر شدن جلسات و همچنین انجام آزمون ها و مصاحبه های روانشناختی در حوزه های مورد نیاز برای افزایش بهره وری هر چه بیشتر جلسات، میتواند بینشی متفاوت و عمیق نسبت به عملکرد رویداد ارائه کند.

لازم به ذکر است تمام خدمات این بخش به زبان انگلیسی نیز قابل ارائه میباشد.

در پایان برنامه تهیه یک گزارش مکتوب از کل فعالیت به صورت کتابچه و فیلم برای ارائه به کارفرما و گزارش به نهادهای دیگر آماده می گردد.